15. TÜRK SPOR YARALANMALARI ARTROSKOPİ VE DİZ CERRAHİSİ (TUSYAD) KONGRESİ 10-13 EYLÜL 2020 TARİHLERİ ARASINDA PERISSIA OTEL KONGRE MERKEZİ, ÜRGÜP-KAPADOKYA’DA GERÇEKLEŞECEKTİR.
TR | EN

Kayıt & KonaklamaKONGRE KAYIT+ SİNGLE KONAKLAMA+ TOPLU TRANSFER PAKET ÜCRETLERİ

PAKET ÜCRETLERİ
Perissia Otel Ürgüp
30 Ocak 2020 ve Öncesi 30 Ocak 2020 Sonrası Kongre Anında
TUSYAD Üye 6.500 TRY 7.500 TRY 7.700 TRY
Üye Olmayan Uzman 6.800 TRY 7.800 TRY 8.000 TRY
Asistan 6.000 TRY 7.000 TRY 7.200 TRY
Fizyoterapist 5.500 TRY 6.500 TRY 6.700 TRY
Firma Yetkilisi 6.500 TRY 7.500 TRY 7.700 TRY

*Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ilave edilecektir. Hekim ve firma temsilcisi double konaklama için de paket fiyatı her bir kişi için single fiyat ile aynı olacaktır.(Refakatçi fiyatlarını görmek için online kayıt & konaklama formuna bakınız)

*Yukarıda belirtilen ücretlere Perissia Otel’de ( 10 Eylül giriş-13 Eylül çıkış) tam pansiyon konseptinde konaklama dahildir ve yemeklerde 1 soft içecek dahildir.Fizyoterapistlerin ve asistanların konaklama paketleri Perissia Otel’in bünyesinde ve yan oteli olan Floria Otel’de konaklamayı içermektedir.

*Kayıt ücretlerine; çanta, yaka kartı, final program, bilimsel toplantılara katılma, stand alanına giriş, katılım sertifikası ve kahve molaları dahildir.

*Tüm katılımcıların kayıt yaptırması zorunludur. Tek günlük kayıt geçerli değildir.

*TUSYAD üye kayıtlarının üye olduklarına dair ibrazın Galya Kongre’ye yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde üye olmayan uzman kategorisinden kayıtlar alınacaktır.Asistan kayıtlarının gerçekleşmesi için de asistanlık belgesinin Galya Kongre’ye ibrazı zorunludur.

*Tüm katılımcıların ve firma temsilcilerinin kongre otellerinde konaklaması gerekmektedir.

*Kongrede dış katılım uygulaması sadece tek gün için geçerlidir. 1 günlük dış katılım dahil paket ücreti 4.750 TRY’dir. Firma katılımlarında ilgili firmadan sadece tek kişilik dış katılım kabul edilecektir.

*Konaklama paketi kişiye özeldir ve paket bölünemez, gecelik olarak devredilemez.

*Kongre öncesinde tüm bakiyenin kapatılması gerekmektedir. Ödemesi tamamlanmamış konaklama ve kayıt talepleri iptal edilecektir.

*İndirimli paket ücretinden faydalanabilmek için, en geç 30 Ocak 2020 gününe kadar işlemlerin tamamlanıp gereken ücretlerin aşağıda verilen banka hesap numarasına yatırılması, ve ödemeye dair belgenin kongre organizasyon sekreteryasına e-posta kanalıyla gönderilmesi gerekmektedir.

*Konaklama talepleri otelin müsaitliği doğrultusunda konfirme edilecektir. Kongre otelinde yer kalmaması durumunda Galya Kongre tarafından farklı bir kongre oteli yönlendirmesi yapılacaktır. Kongre otelinde konaklamayan ve rezervasyonunu Galya Kongre ile yapmayan misafirler kongreye sadece tek gün dış katılım yapabilirler. Bu ücret de kayıt dahil 4.750 TRY olarak belirlenmiştir.

*Paket ücretleri, Türk lirası uygulaması ve yıllık oluşacak enflasyon nedeniyle 30 Ocak 2020 tarihinde güncellenecektir. Ödeme yapmadan önce konaklama ücretlerini kontrol ediniz.

BANKA HESAP DETAYLARI
Banka Adı ve Şubesi Finansbank İstanbul Göktürk Şubesi ( Şube Kodu: 974 )
Hesap Adı GALYA PROJE KONGRE TURİZ.ORGANİZASYON LTD ŞTİ
Hesap No 60276751 ( TL Hesabı )
IBAN No TR 670011100000000060276751
Açıklama Açıklama olarak mutlaka TUSYAD2020 yazılması rica olunur.

KONAKLAMA İPTAL ŞARTLARI

*1 Mayıs 2020 tarihine kadar isim değişikliği talepleri yapılabilecektir. Bu tarihten sonra olacak isim değişikliklerinde TUSYAD ve Galya Kongre sorumluluk kabul etmemektedir.

*İptal talepleri yazılı olarak bildirilmelidir. 30 Ocak 2020 tarihine kadar yapılan iptal taleplerinde paket ücret üzerinden % 50 kesilerek kongre sonrasında iade gerçekleşecektir. 30 Ocak 2020 tarihinden sonra iade yapılmayacaktır.

TRANSFER DETAYLARI

*Yukarıda belirtilen fiyatlar sadece kongre giriş günü 10 Eylül 2020 Perşembe ve çıkış günü 13 Eylül 2020 Pazar günleri yapılan ve detayı daha sonra sunulacak belli uçuşlar için kişi başı çift yön toplu transfer ücretleri olup bu tarihler ve uçuşlar dışındaki transfer talepleri münferit olarak işlem görecektir.

**Kongreye katılacak tüm hekimlerin transferleri Galya Kongre tarafından organize edilecektir.

***Ankara’dan ulaşım araçlarla yapılacaktır. Hekim sayısı ve araç kategorisine göre transfer farkı yansıtılacaktır.

****Uçak değişikliklerinin yazılı olarak en geç 24 saat öncesinde bildirilmesi durumunda transfer değişiklik talepleri dikkate alınacaktır.

*****Transfer kullanmak istemeyen kişiler için paket ücret üzerinden toplu transfer ücret düşümü yapılmayacaktır.

******Tüm transferler Kayseri Havalimanından yapılacaktır.

Tüm fiyatlara %18 KDV ilave edilecektir.
Özel transfer talepleri için Galya Kongre ile irtibata geçilmesi gerekmektedir, ücretlendirme ayrıca yapılacaktır.